banner-kurumsal

orveon-group1

Orveon Group Uluslararası İnşaat Proje Danışmanlığı San. ve Tic. Ltd. Şti., sahip olmaktan gurur duyacağı değerler ile kendisini sürekli geliştirecek dinamik bir vizyon temelinde 2016 yılında İzmir’ de kurulmuştur. İnşaat-taahhüt, yenileme ve iç mekan tasarım alanlarında hizmet vermekteyken gerçekleştirmiş olduğu bir eczane yenileme projesiyle sağlık sektörü alanında yenileme ve iç mekan tasarım hizmeti sunmaya başlamıştır. İlk projede göstermiş olduğu başarı ve gelen talepler doğrultusunda bu işin ayrı bir uzmanlık alanı olduğunun farkındalığıyla 2018 yılı itibariyle kadrosunda ve organizasyon yapısında değişikliğe giderek eczane tasarım hizmetleri için Orveon Pharmacy markasını oluşturmuştur.

Tasarım ile uygulamalarımızda yenilikçi, detaycı bakış açısının tek başına yeterli olamayacağı, başarının sağlanabilmesi için bilgi, özveri, cesaret ve yüksek iletişim gücü gerektirdiğinin bilinciyle kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaya çalışmaktadır.

 Kurum olarak tüm hizmetlerimizde çözüm odaklı olacağımıza,

 Hayata geçirmeyi planladığımız tüm projelerde çevreye ve doğaya saygılı olacağımıza,

 Uygulamalarımızdan kaynaklı temasta olduğumuz insanların sağlığına ya da mülklerine gelebilecek zararlara karşı gerekli önlemleri alacağımıza,

 Hizmet içi eğitimlere, sektörel yeniliklere, yasal sorumluluklarımıza ve yönetsel becerilerimizin gelişimine göstereceğimiz özen ile Mutlak Müşteri Memnuniyeti için çalışacağımıza SÖZ VERİYORUZ.